KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13603610
nr 1360 3610
Oidentifierad konstnär. Signerad, Kvistplockerskor. Olja på pannå, 19x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:11:59
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr